Web stránky a internetové obchody

Pre koho je BiznisWeb?

Jednotlivé verzie BiznisWebu sú prispôsobené pre malé, stredné, ale aj veľké firemné web stránky:

  • BiznisWeb Start sa využíva najmä na bežné firemné web stránky. Verzia Start je vhodná na uverejnenie ponuky produktov a služieb, kontaktov na firmu a pod. Výhodná je najmä pre nízku cenu 250 Sk (8,30 €) mesačne, pričom v porovnateľnej cene sú 3 krabičky cigariet, 5 litrov benzínu, či 1 alebo 2 lístky do kina a tak sa web stránky stávajú prístupné naozaj pre každého.
web stránky, webové stránky
  • Pre rozsiahlejšie firemné webové stránky je vhodný BiznisWeb Standard. S verziou Standard môžete vytvárať profesionálne fotogalérie, katalógy produktov a referencií. Na Vaše webové stránky je možné zverejniť aj internetové noviny. Obsahuje funkcie ako mapa stránok, fulltextové vyhľadávanie, kniha návštev a zobrazenie obsahu z inej podstránky. Oproti Startu má aj výrazne väčšie parametre webhostingu.
web stránky
  • BiznisWeb Maximum obsahuje funkcie pre tvorbu e-shopu. S nákupným košíkom a objednávkovým formulárom môžete spustiť plnohodnotný eshop. Verziu Maximum sme vytvárali pre rozsiahle a veľmi navštevované web stránky a internetové obchody. Maximum má neobmedzený počet používateľov, automatické vytváranie formulárov a ankiet. Internetové obchody môžu obsahovať skryté sekcie s obsahom prístupným len pre prihlásených používateľov. Tvorba e-shopu cez balíček MAXIMUM zaberie minimum Vašeho času.
internetové obchody
biznisweb maximum

<< späť na prenájom www stránky

 

Rýchla tvorba www stránok, skúška na 15 dní zadarmo. Vytvorte si vlastný web.


Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:


podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku
Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS


 

Tvorba www stránok, skúška ZADARMO. Radi Vám pomôžeme pri tvorbe web stránky.

Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

Tvorba www stránok, weby, eshopy. Vytvorte si web stránku cez BiznisWeb.


Kontakt